Daugiau kaip 12 metų teikiame kompiuterių remonto ir techninės priežiūros paslaugas.

# Kompiuterių remontas, atnaujinimas, diagnostika. Senas dar nėra blogas, norite pagreitinti ir atnaujinti kompiuterį – pasikalbėkime. Išvalius kompiuterį, pakeitus jo komponentus bei atnaujinus operacinę sistemą, kompiuteris gali jums tarnauti dar ne vienerius metus. Minimalios išlaidos ir vėl malonus bei greitas darbas prie savojo kompiuterio.

# Kompiuterių supirkimas. Jei visgi apsisprendėte atsisveikinti su savo kompiuteriu – pasikalbėkime – pateiksime geriausią kainą.

# Kompiuterių komponentai. Reikia kompiuterio komponentų, nerandate parduotuvėje ar reikia greičiau nei gali pasiūlyti didieji tinklai – pasikalbėkime ir pasiūlysime geriausią kainą bei prekės gavimo terminą rinkoje.

# Palydovinių antenų montavimas. Norite matyti daugiau TV kanalų – pasikalbėkime. Galime pasiūlyti antenų montavimas, kanalų derinimas bei diagnostika.

# IP televizija. Norite matyti laaaabai daug TV kanalų – pasikalbėkime ir pasiūlysime Jums geriausią IPTV sprendimą už patrauklią kainą.

# Nauja. Automobilių registratoriai – Xiaomi 70MAI registratorių pardavimas už patraukliausią kainą. Jeigu reikalinga spec. komplektacija – pasikalbėkime, rasime sprendimą, prekę. Jeigu reikalinga pagalba, galime ir sumontuoti į Jūsų automobilį.